Divadlo

Ve středu začneme žonglérskou show CIRKUS LEVITARE plnou humoru a ukázkami žonglérských disciplín s navazujícím workshopem. Po vernisáži navážeme divadelní pohádkou pro děti v podání DIVADLA NA CUCKY, se kterými si děti následně můžou vyzkoušet, jaké to je být divadelním hercem. 

         

V sobotu se vám představí HUDEBNĚ-DRAMATICKÉ STUDIO při Moravském divadle, a to hned ve dvou představeních a jednom workshopu s názvem "Jak se staví divadlo". V HD studiu hrají pouze děti, takže se můžete těšit na spoustu zábavy.

V neděli se můžete těšit na loutkové divadlo v podání souboru KAŠPÁRKOVA ŘÍŠE a úžasnou strhující podívanou vám nabídne ve třech vystoupeních plných kaskadérských kousků šermířská skupina ADOREA, jejíž členové vystupovali v mnoha českých i zahraničních filmech a divadelních představeních. 

    

Jedinečný zážitek z žonglérského umění vám nabídne skupina ALTERNA, se kterou si můžete v rámci workshopu vyzkoušet základní techniky Poi, hula hoop, levistick, kontaktní koule a tyče.

 

   


SANNIONES je občanské sdružení zabývající se rekonstrukcí a následnou scénickou realizací starých tanců stejně jako tvorbou vlastních choreografií, které se vám představí v neděli hned po šermířském představení. Divákům se populární cestou snaží přiblížit život v 15. a 16. století prostřednictvím propojení tance a divadla.

SANNIONES

Jsme občanské sdružení zabývající se rekonstrukcí a následnou scénickou realizací starých tanců stejně jako tvorbou vlastních choreografií. Divákům / veřejnosti se populární cestou snažíme přiblížit život v 15. a 16. století prostřednictvím propojení tance a divadla.